fbpx
Vælg en side

Mission Anton

Husker du

Da alle telefonopkald skulle omstilles og at du altid skulle vente på personlig betjening før et køb kunne foretages?

Da det krævede et kæmpe arkiv at holde styr på dine kunder, regninger og vigtige dokumenter?

Da email var det nye sort?

No more!

Anton tror på

At mennesker skal bruge deres dyrebare tid med familie og venner – ikke i kø og vente i telefoner.

At alle firmaer med fordel kan drage nytte af automation i online kommunikation. Både internt og eksternt.

Det er et win-win.

In 2019 we live smarter – not harder!

Team

 

Mie Bødskov

Salgskonsulent

30 20 81 14
mie@hejanton.com

 

Teis Petersen

Salgskonsulent

28 74 93 95
teis@hejanton.com

 

Patrick Løvendahl

Salgskonsulent

28 74 93 95 patrick@hejanton.com

 

David Nielsen

Regnskab

20 83 18 24 david@hejanton.com

 

Daniel Akbas

UX og Marketing

27 58 40 10
daniel@hejanton.com

 

Thomas Weibel

Chatbots

27 71 04 55
thomas@hejanton.com

 

Malin Svensson

Chatbots

31 56 43 21
malin@hejanton.com

 

Aske Holmgren

Projektleder

41 47 27 87
aske@hejanton.com

 

Kim Lougart

Founder

31 56 43 21
kim@hejanton.com

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk